Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMORY MUSIC RFCR220.1 |
| EAN | 0811408039611 |
| Release Date | January 16, 2026 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,414
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Studio 4 |
|---|---|
| Sanatci | Strange, Bartees |
| Cikis tarihi | 2026-01-16 |
| EAN/UPC | 0811408039611 |
| Label | Memory Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMORY MUSIC RFCR220.1 |
| EAN | 0811408039611 |
| Release Date | January 16, 2026 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.