Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BRASSLAND HWY-064ECO |
| EAN | 0632662561416 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Say Goodbye To Pretty Boy |
|---|---|
| Sanatci | Strange, Bartees |
| Cikis tarihi | 2024-03-29 |
| EAN/UPC | 0632662561416 |
| Label | Brassland |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BRASSLAND HWY-064ECO |
| EAN | 0632662561416 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.