Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HRLP22671 |
| EAN | 0790692226719 |
| Release Date | August 18, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vacancy |
|---|---|
| Sanatci | Bayside |
| Cikis tarihi | 2016-08-18 |
| EAN/UPC | 0790692226719 |
| Label | Hopeless |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HRLP22671 |
| EAN | 0790692226719 |
| Release Date | August 18, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.