Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR70591 |
| EAN | 0790692705917 |
| Release Date | February 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,636
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cult |
|---|---|
| Sanatci | Bayside |
| Cikis tarihi | 2024-02-23 |
| EAN/UPC | 0790692705917 |
| Label | Hopeless |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR70591 |
| EAN | 0790692705917 |
| Release Date | February 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.