Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | TOUCH AND GO RECORDS TG281CD |
| EAN | 0036172098125 |
| Release Date | September 12, 2005 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 132 × 147 × 10 mm · 107 g |
| Weight | 107 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,091
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Noah's Ark |
|---|---|
| Sanatci | Cocorosie |
| Cikis tarihi | 2005-09-15 |
| EAN/UPC | 0036172098125 |
| Label | Touch & Go |
| Format | CD |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | TOUCH AND GO RECORDS TG281CD |
| EAN | 0036172098125 |
| Release Date | September 12, 2005 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 132 × 147 × 10 mm · 107 g |
| Weight | 107 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.