Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC BGRT640298.2 |
| EAN | 4050538640298 |
| Release Date | December 23, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 131 × 146 × 11 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,386
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC BGRT640298.2 |
| EAN | 4050538640298 |
| Release Date | December 23, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 131 × 146 × 11 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.