Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOSTH652 |
| EAN | 0889397556525 |
| Release Date | March 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,691
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Psycho |
|---|---|
| Sanatci | Original Soundtrack |
| Cikis tarihi | 2016-03-16 |
| EAN/UPC | 0889397556525 |
| Label | Dol |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOSTH652 |
| EAN | 0889397556525 |
| Release Date | March 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.