Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WRASSE / BLUE WRASSE 5823836 |
| EAN | 0602458238365 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,929
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Metamorphose |
|---|---|
| Sanatci | Lavilliers, Bernard |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0602458238365 |
| Label | Barclay |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WRASSE / BLUE WRASSE 5823836 |
| EAN | 0602458238365 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.