Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TELEPHONE EXPLOSION RECORDS LPTER075 |
| EAN | 0844667051544 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eau De Bonjourno |
|---|---|
| Sanatci | Bernice |
| Cikis tarihi | 2021-03-05 |
| EAN/UPC | 0844667051544 |
| Label | Telephone Explosion |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TELEPHONE EXPLOSION RECORDS LPTER075 |
| EAN | 0844667051544 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.