Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | IMPRESSED |
| EAN | 0640711248522 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,164
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-I Love You |
|---|---|
| Sanatci | Beth & Blue |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 0640711248522 |
| Label | Impressed |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | IMPRESSED |
| EAN | 0640711248522 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.