Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK MESA BMR7401 |
| EAN | 0850017238435 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,013
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | It All Goes Up |
|---|---|
| Sanatci | Bombara, Beth |
| Cikis tarihi | 2023-08-11 |
| EAN/UPC | 0850017238435 |
| Label | Black Mesa Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Americana |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK MESA BMR7401 |
| EAN | 0850017238435 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.