Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO RECORDS WIGLP395 |
| EAN | 0887828039517 |
| Release Date | March 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,336
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Henryk Gorecki: Symphony No. 3 |
|---|---|
| Sanatci | Gibbons, Beth |
| Cikis tarihi | 2019-03-29 |
| EAN/UPC | 0887828039517 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO RECORDS WIGLP395 |
| EAN | 0887828039517 |
| Release Date | March 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.