Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Mascot Label Group / Provogue Records |
| EAN | 8712725746898 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,565
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | You Still Got Me |
|---|---|
| Sanatci | Hart, Beth |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 8712725746898 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Mascot Label Group / Provogue Records |
| EAN | 8712725746898 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.