Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | ESOTERIC ESOT2948904.2 |
| EAN | 5013929489042 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 251 × 254 × 19 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,475
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Quit Dreaming and Get On the Beam |
|---|---|
| Sanatci | Nelson, Bill |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 5013929489042 |
| Label | Esoteric |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 4 |
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | ESOTERIC ESOT2948904.2 |
| EAN | 5013929489042 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 251 × 254 × 19 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.