Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Reprise WB640771.2 |
| EAN | 0093624892137 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 10 × 145 × 125 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,249
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Reprise WB640771.2 |
| EAN | 0093624892137 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 10 × 145 × 125 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.