Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDIAN RECORDS TPLP51 |
| EAN | 5016958041618 |
| Release Date | May 19, 2003 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,524
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Post |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2022-08-12 |
| EAN/UPC | 5016958041618 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDIAN RECORDS TPLP51 |
| EAN | 5016958041618 |
| Release Date | May 19, 2003 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.