Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT TPLP1231X |
| EAN | 5016958997267 |
| Release Date | March 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vulnicura |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2015-03-09 |
| EAN/UPC | 5016958997267 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT TPLP1231X |
| EAN | 5016958997267 |
| Release Date | March 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.