Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDIAN TPLPLP1381 |
| EAN | 5016958087814 |
| Release Date | November 24, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 9 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Utopia |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2022-08-12 |
| EAN/UPC | 5016958087814 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDIAN TPLPLP1381 |
| EAN | 5016958087814 |
| Release Date | November 24, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 9 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.