Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FOURFOUR RECORDS LPFFR441 |
| EAN | 0860006078409 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mod Prog Sic |
|---|---|
| Sanatci | Black Dice |
| Cikis tarihi | 2021-11-19 |
| EAN/UPC | 0860006078409 |
| Label | Four Four Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FOURFOUR RECORDS LPFFR441 |
| EAN | 0860006078409 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.