Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DUST SCIENCE RECORDINGS DUSTV113 |
| EAN | 4250101452055 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 324 × 6 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,419
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Grey Album |
|---|---|
| Sanatci | Black Dog |
| Cikis tarihi | 2023-05-12 |
| EAN/UPC | 4250101452055 |
| Label | Dust Science |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DUST SCIENCE RECORDINGS DUSTV113 |
| EAN | 4250101452055 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 324 × 6 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.