Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WASTE MANAGEMENT TONY001B |
| EAN | 0637913597312 |
| Release Date | January 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 236 g |
| Weight | 236 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,909
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At the On Broadway 23 July 1982 |
|---|---|
| Sanatci | Black Flag |
| Cikis tarihi | 2023-12-22 |
| EAN/UPC | 0637913597312 |
| Label | Waste Management |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WASTE MANAGEMENT TONY001B |
| EAN | 0637913597312 |
| Release Date | January 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 236 g |
| Weight | 236 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.