Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO ATO0685LP |
| EAN | 5400863175641 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,137
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live From Brooklyn Paramount |
|---|---|
| Sanatci | Black Pumas |
| Cikis tarihi | 2024-11-29 |
| EAN/UPC | 5400863175641 |
| Label | Ato |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO ATO0685LP |
| EAN | 5400863175641 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.