Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino RWAC599496.1 |
| EAN | 0603497850730 |
| Release Date | July 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 5 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,924
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dehumanizer |
|---|---|
| Sanatci | Black Sabbath |
| Cikis tarihi | 2019-10-25 |
| EAN/UPC | 0603497850730 |
| Label | Emi |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino RWAC599496.1 |
| EAN | 0603497850730 |
| Release Date | July 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 5 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.