Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO/WARNER BROS. 603497844838 |
| EAN | 0603497844838 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 345 × 373 × 69 mm · 2.88 kg |
| Weight | 2.88 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺8,886
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sabotage |
|---|---|
| Sanatci | Black Sabbath |
| Cikis tarihi | 2021-06-11 |
| EAN/UPC | 0603497844838 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO/WARNER BROS. 603497844838 |
| EAN | 0603497844838 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 345 × 373 × 69 mm · 2.88 kg |
| Weight | 2.88 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.