Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | THRILL JOCKEY RECORDS LPTHRILL481A |
| EAN | 0790377481112 |
| Release Date | January 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 10 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Seven Horses For Kings |
|---|---|
| Sanatci | Black To Comm |
| Cikis tarihi | 2019-01-25 |
| EAN/UPC | 0790377481112 |
| Label | Thrill Jockey |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | THRILL JOCKEY RECORDS LPTHRILL481A |
| EAN | 0790377481112 |
| Release Date | January 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 10 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.