Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUNDWAY RECORDS SNDWLP033B |
| EAN | 5060571362773 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 320 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,026
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ifetayo |
|---|---|
| Sanatci | Black Truth Rhythm Band |
| Cikis tarihi | 2024-02-09 |
| EAN/UPC | 5060571362773 |
| Label | Soundway |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUNDWAY RECORDS SNDWLP033B |
| EAN | 5060571362773 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 320 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.