Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CULTURE FACTORY 783771 |
| EAN | 3700477837716 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,458
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love Dub |
|---|---|
| Sanatci | Black Uhuru |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 3700477837716 |
| Label | Culture Factory |
| Format | LP |
| Tur | World / Dub |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CULTURE FACTORY 783771 |
| EAN | 3700477837716 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.