Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MIG MDIG90651.1 |
| EAN | 0885513906519 |
| Release Date | October 27, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 7 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,473
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Rockpalast |
|---|---|
| Sanatci | Black Uhuru |
| Cikis tarihi | 2016-10-27 |
| EAN/UPC | 0885513906519 |
| Label | Mig |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MIG MDIG90651.1 |
| EAN | 0885513906519 |
| Release Date | October 27, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 7 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.