Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RPR1023191.1 |
| EAN | 4009910231913 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 7 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,202
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Widow |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2021-04-23 |
| EAN/UPC | 4009910231913 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RPR1023191.1 |
| EAN | 4009910231913 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 7 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.