Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ARCANA A569 |
| EAN | 3760195735695 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 8 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Weiss: Selected Works For Lute |
|---|---|
| Sanatci | Mascardi, Evangelina |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 3760195735695 |
| Label | Arcana |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ARCANA A569 |
| EAN | 3760195735695 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 8 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.