Ek Bilgi
| Label | AVEX RZCD-86685 |
|---|---|
| EAN | 4988064866854 |
| Release Date | October 3, 2018 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 260 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
₺3,330
Stokta yok
| Label | AVEX RZCD-86685 |
|---|---|
| EAN | 4988064866854 |
| Release Date | October 3, 2018 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 260 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.