Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LKC RECORDINGS 616948913199 |
| EAN | 0616948913199 |
| Release Date | April 21, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 280 × 280 × 5 mm · 189 g |
| Weight | 189 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,000
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kids Album |
|---|---|
| Sanatci | Blitzen Trapper |
| Cikis tarihi | 2018-04-21 |
| EAN/UPC | 0616948913199 |
| Label | Lkc Recordings |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LKC RECORDINGS 616948913199 |
| EAN | 0616948913199 |
| Release Date | April 21, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 280 × 280 × 5 mm · 189 g |
| Weight | 189 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.