Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS 888072610255 |
| EAN | 0888072610255 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,635
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brenton Wood's 18 Best |
|---|---|
| Sanatci | Wood, Brenton |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0888072610255 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS 888072610255 |
| EAN | 0888072610255 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.