Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER WNV643334.1 |
| EAN | 0093624890652 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,644
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sunday Drive |
|---|---|
| Sanatci | Eldredge, Brett |
| Cikis tarihi | 2022-10-07 |
| EAN/UPC | 0093624890652 |
| Label | Warner Bros |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER WNV643334.1 |
| EAN | 0093624890652 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.