Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC291LP |
| EAN | 0656605159119 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,170
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Digital Ash In a Digital Urn |
|---|---|
| Sanatci | Bright Eyes |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 0656605159119 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC291LP |
| EAN | 0656605159119 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.