Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0656605151045 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,484
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Down In the Weeds, Where the World Once Was |
|---|---|
| Sanatci | Bright Eyes |
| Cikis tarihi | 2020-08-21 |
| EAN/UPC | 0656605151045 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0656605151045 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.