Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC281LP |
| EAN | 0656605158112 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 322 × 10 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,685
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Collection of Songs Written and Recorded 1995-97 |
|---|---|
| Sanatci | Bright Eyes |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0656605158112 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC281LP |
| EAN | 0656605158112 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 322 × 10 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.