Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER BROS 93624884064 |
| EAN | 0093624884064 |
| Release Date | May 14, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,303
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deann |
|---|---|
| Sanatci | Bryan, Zach |
| Cikis tarihi | 2021-05-14 |
| EAN/UPC | 0093624884064 |
| Label | Warner Bros |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER BROS 93624884064 |
| EAN | 0093624884064 |
| Release Date | May 14, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.