Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK PHNA132634.1 |
| EAN | 0803341326347 |
| Release Date | November 8, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,388
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Daudi Baldrs |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2010-06-14 |
| EAN/UPC | 0803341326347 |
| Label | Back On Black |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK PHNA132634.1 |
| EAN | 0803341326347 |
| Release Date | November 8, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.