Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RIBBON MUSIC RBN095LP |
| EAN | 0887834009511 |
| Release Date | May 8, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 9 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,336
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Regresa |
|---|---|
| Sanatci | Buscabulla |
| Cikis tarihi | 2020-05-08 |
| EAN/UPC | 0887834009511 |
| Label | Ribbon Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RIBBON MUSIC RBN095LP |
| EAN | 0887834009511 |
| Release Date | May 8, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 9 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.