Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602557887082 |
| Release Date | April 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,995
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love's Theme: the Best of the 20th Century Records |
|---|---|
| Sanatci | White, Barry |
| Cikis tarihi | 2018-04-12 |
| EAN/UPC | 0602557887082 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602557887082 |
| Release Date | April 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.