Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Sony Music |
| EAN | 0196588949210 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 12 mm · 600 g |
| Weight | 600 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,980
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cowboy Carter Official Vinyl |
|---|---|
| Sanatci | Beyoncé |
| Cikis tarihi | 2024-06-28 |
| EAN/UPC | 0196588949210 |
| Label | Parkwood Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Sony Music |
| EAN | 0196588949210 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 12 mm · 600 g |
| Weight | 600 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.