Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NONESUCH NNS667104.1 |
| EAN | 0075597913576 |
| Release Date | May 13, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dropout Boogie |
|---|---|
| Sanatci | Black Keys |
| Cikis tarihi | 2022-05-13 |
| EAN/UPC | 0075597913576 |
| Label | Nonesuch |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NONESUCH NNS667104.1 |
| EAN | 0075597913576 |
| Release Date | May 13, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.