Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAVE PLANET RECORDS WVPA29.1 |
| EAN | 4018939543778 |
| Release Date | April 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,090
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tango & Cash |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Brenk & Wun Two |
| Cikis tarihi | 2024-04-05 |
| EAN/UPC | 4018939543778 |
| Label | Wave Planet Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAVE PLANET RECORDS WVPA29.1 |
| EAN | 4018939543778 |
| Release Date | April 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.