Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 602537972128 |
| EAN | 0602537972128 |
| Release Date | October 7, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,923
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Soulful Christmas |
|---|---|
| Sanatci | Brown, James |
| Cikis tarihi | 2014-10-07 |
| EAN/UPC | 0602537972128 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Christmas |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 602537972128 |
| EAN | 0602537972128 |
| Release Date | October 7, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.