Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | New Elektra 0110 7567889303 |
| EAN | 0075678893032 |
| Release Date | February 7, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,330
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Doo-Wops & Hooligans |
|---|---|
| Sanatci | Mars, Bruno |
| Cikis tarihi | 2011-02-03 |
| EAN/UPC | 0075678893032 |
| Label | Elektra |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | New Elektra 0110 7567889303 |
| EAN | 0075678893032 |
| Release Date | February 7, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.