Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 7756944 |
| EAN | 0602577569449 |
| Release Date | June 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 7 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,658
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shine a Light |
|---|---|
| Sanatci | Adams, Bryan |
| Cikis tarihi | 2019-06-28 |
| EAN/UPC | 0602577569449 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 7756944 |
| EAN | 0602577569449 |
| Release Date | June 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 7 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.