Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602557944174 |
| Release Date | November 24, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,956
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ultimate |
|---|---|
| Sanatci | Adams, Bryan |
| Cikis tarihi | 2017-11-23 |
| EAN/UPC | 0602557944174 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602557944174 |
| Release Date | November 24, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.