Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG UK BGU876466 |
| EAN | 4050538764666 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 832 g |
| Weight | 832 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,076
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Taxi |
|---|---|
| Sanatci | Ferry, Bryan |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 4050538764666 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG UK BGU876466 |
| EAN | 4050538764666 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 832 g |
| Weight | 832 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.