Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DUB STORE RECORDS DSRNL7015 |
| EAN | 4571179534642 |
| Release Date | January 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,946
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Tread Along / Tread Along Version |
|---|---|
| Sanatci | Wailer, Bunny |
| Cikis tarihi | 2024-02-09 |
| EAN/UPC | 4571179534642 |
| Label | Dub Store Records |
| Format | 12in |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DUB STORE RECORDS DSRNL7015 |
| EAN | 4571179534642 |
| Release Date | January 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.